Książkowe publikacje

SKN Negocjator wydało w ostatnich latach 6 książek zawierających autorsko opracowane scenariusze, case study i analizy negocjacyjne. Stanowią one cenne narzędzie doskonalenia umiejętności i efektywnego treningu negocjacyjnego – uczenia się przez doświadczanie.

Zgromadzony w nich materiał to ponad 50 różnorodnych scenariuszy i symulacji obejmujących 70 h praktyki negocjacyjnej, ciekawe analizy i przykłady rozwiązań. To także praktyczny przewodnik po tym jak skutecznie prowadzić proces negocjacyjny, przydatny dla osób które posiadają już pewne umiejętności negocjacyjne, ale także dla tych którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie. Lektura i trening to też, ze względu na warstwę fabularną scenariuszy, atrakcyjnie spędzony czas i dobra zabawa.

O wysokim poziomie zawartych w publikacjach narzędzi i ich przełożeniu na rozwój umiejętności wypowiadają się eksperci.

"

I am really impressed about the case scenarios. Their level is comparable to those negotiated at Harvard or Oxford on MBA programs.

prof Tim Cullen, Dyrektor Programu Negocjacyjnego Oxford University

"

Każdy z nas jest negocjatorem, czy tego chcemy, czy nie. Zachęcam do sięgnięcia po przygotowane przez autorów scenariusze, gdyż nie tylko umożliwiają one poprawę umiejętności negocjacyjnych, ale gwarantują również dobrą zabawę. Żadna inna umiejętność nie da Państwu tak wysokiego zwrotu z czasu zainwestowanego w jej pozyskanie, jak umiejętność mądrego negocjowania.

dr Remigiusz Smoliński, HHL Leipzig Graduate School of Management, koordynator projektów McKinsey, Boston Consulting Group, IBM Business Consulting Services, Dow i in.

Oprócz materiału książkowego SKN Negocjator ma w swojej bazie dodatkowe 120 zróżnicowanych scenariuszy negocjacyjnych (w tym ponad 50 w jęz. angielskim). Stanowią one także cenne narzędzie doskonalenia umiejętności. Scenariusze tworzymy również na potrzeby szkoleniowe firm i organizacji oraz jako element eventów integracyjnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani wydanymi przez nas pozycjami lub chcieliby nawiązać współpracę przy tworzeniu kolejnych książkowych publikacji, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:
skn.negocjator@gmail.com
z dopiskiem Publikacje