Szkolenia negocjacyjne

Realizujemy szkolenia z umiejętności miękkich (negocjacje, sprzedaż, wystąpienia publiczne, komunikacja) dla firm, stowarzyszeń, organizacji studenckich i licealistów.

Każdy warsztat szkoleniowy jest autorsko opracowany przez najbardziej doświadczonych członków i alumnów naszej organizacji oraz, co ważne, stawia przede wszystkim na praktykę.

  • Chcesz uatrakcyjnić swój event lub konferencję?
  • Uważasz, że warto postawić na rozwój członków swojej organizacji?
  • Chcesz by posiedli oni kompetencje i umiejętności przydatne zarówno w życiu biznesowym, jak i na co dzień?
  • Zależy Ci na ciekawym wydarzeniu realizowanym przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania?

Napisz do nas. Z pewnością z naszej szerokiej gamy szkoleń i warsztatów dobierzemy coś, co sprosta Twoim potrzebom, a nasza współpraca okaże się owocna. Realizujemy również programy szyte na miarę – pod konkretne cele rozwojowe i wyzwania organizacji.

Jedną z naszych specjalności są turnieje negocjacyjne o charakterze szkoleniowym. Warsztat ubrany jest w formę rozgrywek negocjacyjnych, dzięki czemu podczas symulacji pojawiają się realne emocje. Format ten łączy rozwój umiejętności negocjacyjnych i współpracy w grupie z atrakcyjnym spędzeniem czasu oraz dobrą zabawą. Z tego względu sprawdzi się również jako element eventu integracyjnego. Może właśnie turniej negocjacyjny okaże się strzałem w dziesiątkę?

Nasze wyróżniki

  • Zrealizowaliśmy już trzycyfrową liczbę szkoleń, warsztatów i wystąpień, a liczba podmiotów zadowolonych ze współpracy na tym polu ciągle się powiększa.
  • Szkolenia i warsztaty cieszą się pozytywnym odbiorem uczestników. Szczególnie doceniają oni ich ciekawą i atrakcyjną formę, interaktywne ćwiczenia i praktyczne nastawienie.
  • Jesteśmy krajowym liderem jeśli chodzi o liczbę stworzonych symulacji i scenariuszy negocjacyjnych (ponad 170 sprawdzonych pozycji).
  • Realizowane przez nas metody rozwojowe i narzędzia są chwalone przez autorytety świata negocjacji – wykładowców takich uczelni jak: Oxford, Harvard, czy czołowych konsultantów, trenerów i doradców świata biznesu.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

E-Mail: skn.negocjator@gmail.com
z dopiskiem Szkolenia