The DEAL

Kontrakty, umowy, relacje w biznesie, negocjacje na szczycie – tego na pewno nie zabraknie podczas organizowanej przez SKN Negocjator konferencji.

Dodatkowym elementem konferencji będą warsztaty case study prowadzone przez ekspertów – praktyków negocjacji w biznesie oraz konkursy case study.

Projekt dzieli się na dwie części. Pierwsza zakłada panel konferencyjny, w którym udział wezmą negocjatorzy z branży biznesu- dyrektorzy firm, czy partnerzy zarządzający. Tematyką spotkań z gośćmi będą kontrakty, umowy, negocjacje handlowe prowadzone na szczycie. Szczególny akcent będzie kierowany na branżę energetyczną, IT, a także budowlaną Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się ze specyfiką tego rodzaju relacji i poznać tajniki współpracy w biznesie.

Druga część to seria warsztatów case’study w trakcie których uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w rzeczywistych sytuacjach które miały miejsce w świecie biznesu. Tego rodzaju symulacje pozwolą im z większą odwagą i skutecznością uczestniczyć w realnych negocjacjach w przyszłości ich kariery zawodowej.

W ramach projektu planujemy dodatkowo przeprowadzić konkurs na najlepsze rozwiązanie case study związanego z negocjacjami w biznesie.Jest to pierwsze tego typu wydarzenie odbywające się w Szkole Głównej Handlowej – które ma szansę na stałe zagościć na mapie projektowej naszej uczelni.

Więcej informacji na stronie na Facebooku

Galeria zdjęć