The Warsaw Negotiation Round

The Warsaw Negotiation Round to międzynarodowy turniej negocjacyjny dla studentów – reprezentantów najlepszych biznesowych i prawniczych uniwersytetów na całym świecie. Podczas pięciu rund negocjacyjnych rozgrywanych w najbardziej prestiżowych miejscach Warszawy takich jak: Senat RP, Giełda Papierów Wartościowych, Pałac Łazienkowski, Pałac Kultury i Nauki oraz SGH mają oni okazję zmierzyć się w symulacjach negocjacyjnych bazujących na rozbudowanych biznesowych scenariuszach i case study. W trakcie negocjacji ich styl oceniają zagraniczni eksperci m. in z Harvard Business School czy Oxford University. Turniej jest poprzedzony jednodniową konferencją, podczas której prelekcje wygłaszają światowej klasy eksperci z zakresu negocjacji.

The Warsaw Negotiation Round to także szansa dla naszych gości, aby mogli poznać Polskę, zwiedzić Warszawę oraz wzajemnie się zintegrować. Wizyta w Pałacu Prezydenckim, Parlamencie, kolacje oraz wspólnie spędzony czas podczas burzliwych negocjacji i przygotowania wzmacniają więzi, zaś zdobyte kontakty utrzymują się przez długi czas.

Dla organizatorów to niesamowite przeżycie, współpraca w międzynarodowym otoczeniu, możliwość poznania i wymiany doświadczeń z uczestnikami i ekspertami. Przygotowanie turnieju wymaga zaangażowania ok. 30 osób podzielonych na następujące obszary pracy: Participants Contact, Experts Contact, Venues, Corporate Contact, Logistics, Case Scenarios, Promotion, Administration. To także niezwykle cenne doświadczenie, które przynosi ogromną satysfakcję.

Zaangażowanie sztabu organizacyjnego przynosi też dodatkowe efekty: W 2013 roku The Warsaw Negotiation Round otrzymał wyróżnienie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w kategorii „Projekt roku”. Nagrody w konkursie były przyznawane najlepszym projektom studenckim w Polsce, a SKN Negocjator zdobył ją jako jedyna organizacja Szkoły Głównej Handlowej i jedyna wśród organizacji szkół ekonomicznych, biznesowych i prawniczych w Polsce.

Więcej informacji możesz znaleźć tutaj:

Galeria zdjęć